Kategoriler
Alışveriş Sepeti

Opqo Hakkında

 Sitemiz, güneş gözlükleri ve ekran koruyucu gözlükler alanında en kaliteli ürünleri tüketiciye en uygun fiyatlarla sunma amacıyla  kurulmuştur. Ankara ’da  bulunan firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikleri arasında ilk sıraya koymuştur. Ürünlerimize ait hammadde ve parçalar ithal olarak Türkiye'ye getirilmekte Türkiye'de bulunan üretim tesislerinde hazır hale gelmektedir. Gözlük camlarımız için WHO onaylı sağlık açısından uygunluğu olan ürünler tercih edilmekte gözlük çerçevelerimiz için ise  İsviçre Menşeli orjinal TR 90 malzemelerden %100 yerli emek ve sermaye ile Türkiye'de üretim yapılmaktadır. 

 Ürünlerimizin üretimi hususunda göstermiş olduğumuz bu hassasiyetimizi E-ticaret sitemizden yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin en kısa sürede kendilerine ulaşması için sürekli olarak stoklu çalışmaktayız.

 Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerin en sorunsuz şekilde gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerinin hızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır. İyi alışverişler dileriz!

Bu site, +360® - Gelişmiş E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
adrex ticarex